26' Καμισοκό
65' Γκαντό
85' Φελίπε

Αλλαγές

28' Οσέι - Μουστιβάρ
71' Βάγκνερ - Ντουβεντρού
88' Τσουκαλάς - Πικής
88' Σεργίου - Σιαθάς
88' Νικολάου - Μπρένο
46' Θεοδώρου - Ιρέπ
46' Λουσέρο - Γκαντό
62' Πανός - Μαρκόφσκι
76' Κοτσώνης - Κυριάκου
88' Ντένινγκ - Κοσμά

Κάρτες

9' red card Βαρέλα
78' yellow card Νικολάου
13' yellow card Πανός
38' yellow card Ντένινγκ

Φάσεις

93'
Λήξη αγώνα
90'
Τρία λεπτά ο επιπρόσθετος χρόνος
85'
ΓΚΟΛ! Σκοράρει ο Φελίπε με απευθείας εκτέλεση φάουλ
84'
Απίστευτο παιχνίδι γίνεται στο Αμμόχωστος, καθώς η μπάλα πηγαίνει πάνω κάτω και καταγράφονται συνεχώς φάσεις μπροστά από τις δύο εστίες
83'
Νέα σπουδαία ευκαιρία για τους φιλοξενούμενους με τον Κυριάκου να κάνει ένα δυνατό συρτό σουτ και τον Σλοβάκο τερματοφύλακα να απογειώνεται και να διώχνει εκ νέου
82'
Απίστευτη ευκαιρία για την Ένωση. Ο Γκαντό έκανε τη κεφαλιά από πολύ κοντινή απόσταση, όμως ο Βεσελόφσκι απόκρουσε εντυπωσιακά
79'
Φάση από το γκολ της Ένωσης
78'
Κίτρινη στον Νικολάου
75'
Τρίτη χαμένη ευκαιρία για τους ερυθρόλευκους σε διάστημα δύο λεπτών! Μετά από εκτέλεση κόρνερ, ο Τσουκαλάς έπιασε τη κεφαλιά και έστειλε τη μπάλα έξω
74'
Νέα καλή προσπάθεια για τους γηπεδούχους. Σουτ του Ντανίλο, η μπάλα θα κοντράρει και θα περάσει μόλις έξω
73'
Φοβερή ευκαιρία για την Νέα Σαλαμίνα. Ο Ντουβεντρού έκανε εξαιρετική ενέργεια από τα δεξιά και έδωσε στον Μουστιβάρ, ο οποίος μόνος από το ύψος του πέναλτι θα στείλει τη μπάλα έξω
71'
Ντουβεντρού στη θέση του Βάγκνερ
70'
Άρχισε να φαίνεται η κούραση για τους γηπεδούχους που αγωνίζονται από το 9’ με ποδοσφαιριστή λιγότερο
68'
Νέα καλή στιγμή για την Ένωση που έχει και τη ψυχολογία με το μέρος της τώρα. Ο Ενγκό έκανε το σουτ εντός περιοχής, όμως ο Βεσελόφσκι θα μπλοκάρει τη μπάλα